субота, 02 вересня 2023 01:36

Спецтема: Війна Росії проти України

Україна отримає від Австралії новітні антидронові комплекси: що про них відомо

Україна отримає від Австралії новітні антидронові комплекси: що про них відомо
Антидронові комплекси Slinger здатні збивати гелікоптери та Shahed. Фото: eos-aus.com

Австралійська компанія Electro Optic Systems передасть Збройним силам України антидронові комплекси Slinger.

Вони здатні збивати гелікоптери та Shahed. Про це йдеться у заяві виконавчого віцепрезидента EOS Метта Джонса на сайті компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Brave Inventors посилює допомогу армії та розвиток українського винахідництва

Комплекс був створений на базі 30 мм гармати M230LF та 7,62 мм кулемета MAG58 та встановлюється на пікапі GMC Denali. Slinger оснащено тепловізійним та нічним прицілами. А 30-мм гармата підходить для ураження транспортних засобів та інших повітряних цілей типу гелікоптерів. M230LF може вести вогонь одиночними пострілами у режимі 100 чи 200 пострілів за хвилину.

"Ця технологія справді йде в Україну. Система Slinger була придбана США для передавання Україні. Україна отримає 110 систем, які будуть оснащені М113 і ще 50 систем під назвою "Практика". Їх буде встановлено в БТР Bushmaster. Вартість однієї системи близько $170 млн", – сказав Джонс.

Slinger може протидіяти багатьом цілям, включаючи дешеві дрони-розвідники і дрони-камікадзе, оснащені невеликими вибуховими пристроями, такі як іранські Shahed.

Уряд Австралії надасть Україні новий пакет допомоги у розмірі 73,5 млн доларів, до якого увійде, зокрема 70 військових броньованих машин.

Зараз ви читаєте новину «Україна отримає від Австралії новітні антидронові комплекси: що про них відомо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути