Четвер, 22 січня 2009 19:17

За портрет на Дошці пошани доплачують

У селі Оляниця Тростянецького району товариство "Зернопродукт", що входить до концерну "Миронівський хлібопродукт", створило окрему філію. Раніше господарство в цьому селі входило до Тульчинського підрозділу "Зернопродукту".

— Навколо криза, а в нас усе добре, — хвалиться головний зоотехнік оляницького господарства 60-річний Микола Нагорнюк. — Маємо 6000 кілограм молока на корову. Жирність у середньому чотири відсотки. Його із задоволенням бере компанія "Лакталіс", яка випускає продукцію під торговою маркою "Президент". Щодня на Миколаїв відправляємо 6500 кілограмів молока.

Під час кризи із "Зернопродукту" нікого не звільнили.

— Оце наші зарплати за грудень, — показує відомість директор Сергій Рудченко, — найменше, 605 гривень, отримують охоронці, їх небагато. Телятниці мають до 2500 гривень, доярки — до 2600, трактористи — за 3000, водії камазів — до 4800.

Деякі працівники мають зарплати, більші за директорську.

— Оце вводимо Дошки пошани, — продовжує Рудченко. — Ви не смійтеся. Цілий рік вони ще й матимуть 150 гривень до зарплати. Хто потрапив на дошку вдруге — щомісячна прибавка в 250 гривень.

Зараз ви читаєте новину «За портрет на Дошці пошани доплачують». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода