Четвер, 20 листопада 2008 19:02

Чемпіон Європи Дмитро Дмитренко навчає вінничан фігурного катання

На ковзанці "Льодовий клуб" у вінницькому Центральному парку проводять набір у групи приватної школи фігурного катання чемпіона Європи киянина Дмитра Дмитренка.

У молодшій займаються діти 4–10 років, у старшій — від 10 і старші, без обмеження віку. Набір проводять постійно. Заняття відбуваються у групах або індивідуально. Прокат ковзанів входить у вартість тренування.

— Я привела на каток 5-річну доньку Віру, — каже вінничанка Олена Горільчана, 40 років. — У дитинстві сама мріяла про фігурне катання, але не було катка. Віра серйозно до цього ставиться.

— Мені тут подобається. Коли виросту, хочу бути тренером, — говорить відвідувач дитячої групи Дмитро Стасюк, 8 років.

Відколи Дмитро займається фігурним катанням, став зібранішим та відповідальнішим, каже його мати Олена Стасюк. Батьки купили синові професійні ковзани.

Дмитро Дмитренко щотижня приїздить із Києва. Також тренування проводять майстри спорту сестри-киянки Ганна та Олена Борщевські.

— Весною плануємо провести змагання, — зауважує Дмитро Дмитренко. — Переможці поїдуть на всеукраїнські. Я приємно здивований добрими навиками катання вінницьких дітей. Окремо хочу подякувати адміністрації "Льодового клубу" за організацію й забезпечення умов тренувань. Обіцянку про відкриття школи фігурного катання виконано. Зараз тут займається 55 осіб. Завдяки такій співпраці найближчими роками Вінниця отримає чемпіонів із фігурного катання.

Заняття у групах проводять щопонеділка, середи та п"ятниці з 10.00 до 11.00 та з 16.00 до 17.00. Вартість тренування 30 грн за год. Абонемент на десять занять коштує 250 грн. Якщо із сім"ї займається двоє дітей, їм надають ще три безкоштовні заняття. Учасники груп мають дисконтні картки зі знижкою 10% для відвідування ковзанки під час масового катання.

— Зараз у молодшій групі займається 10 дітей, — каже тренер 20-річна Ганна Борщевська. — Наймолодші — 4-річні Маша Наличак та Катя Комісаренко. А старшу групу відвідують навіть люди за 30. Для бажаючих зайнятися фігурним катанням професійно організували уроки з хореографії в дитячому центрі "Дивосвіт".


Ковзанка "Льодовий клуб" працює в будні з 11.00 до 13.00 та із 17.00 до 24.00, у вихідні — з 12.00 до 24.00. Адреса: м. Вінниця, парк імені Горького.

Тел.: (0432) 69 27 27, (067) 430 96 54.

Зараз ви читаєте новину «Чемпіон Європи Дмитро Дмитренко навчає вінничан фігурного катання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода