Четвер, 25 листопада 2010 18:18

Як Ірка виграла 300 доларів

 

Моя знайома Ірка поїхала на заробітки до Росії ще після школи. Місяців два тому приїздила на новенькій машині провідати родичів. Попросила з'їздити з нею за компанію в містечко Крижопіль.

— Ти розумієш, у Росії ніхто не вірить, що таке місто насправді існує, — каже російською. — Названіє там справді Кріжополь? Невже так і пишуть? А люди там нормальні?

Пояснюю, що назва містечка походить не від слова "жопа". А від слова "кряж", на якому стоїть населений пункт. Але подруга мене не слухає.

Назва містечка походить не від слова "жопа"

Із Вінниці до Крижополя добралися за 1,5 год. Подруга була щиро здивована, що містечко нічим особливим не вирізняється. На центральній вулиці зайшли в кілька магазинів з модним одягом, попили каву в кафе. Уже збиралися додому, коли Іра вигукнула: "Вот она, эта жопа!". Потягнула мене на залізничну станцію, на якій великими літерами написано "Крижопіль". Стала фотографувати вивіску з усіх боків, у різних позах покрутилася навколо неї.

— Я виграла 300 доларів. Маю докази, — задоволено помахала фотоапаратом. — Із колегою поспорили. Він думав, що назву спеціально придумали для гумористичних шоу.

Зараз ви читаєте новину «Як Ірка виграла 300 доларів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода