середа, 11 червня 2014 10:10

Вступна кампанія триватиме три тижні

Зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч складатимуть 297 тис. абітурієнтів. Торік було на 25 тис. більше. В нього входитимуть 14 предметів. Перший — з іноземної мови — був 3 червня.

Вступна кампанія триватиме з 11 липня до 1 серпня. Раніше документи приймали місяць.

— Місяць — надто тривало. Під кінець приймальні комісії стоять пусті, — говорить Інна Совсун, перший заступник міністра освіти. — У цьогорічній вступній кампанії багато змін. Середній бал атестата досить помножити на п'ять, щоб знати, скільки додають при вступі. Ми зняли 70 балів "за інтелектуальні надбання", адже невідомо, яким чином їх визначали. Бонуси за участь в олімпіаді національного або міжнародного рівня залишаються. Вступати можна максимум до п'яти вузів і на три спеціальності. Заяви, подані до певного вузу на один напрям підготовки, але на різні форми навчання, вважають однією. Якщо є творчий конкурс, оцінку вираховують як середнє арифметичне за всі етапи цього конкурсу.

Зараз ви читаєте новину «Вступна кампанія триватиме три тижні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути