пʼятниця, 25 вересня 2015 06:35

У росіян відібрали готельний комплекс "Одеса"

Із російською компанією "ВС Енерджі" уряд розірвав угоду про 10-річне управління готельним комплексом "Одеса".

Об'єкт розташований на набережній Одеси, неподалік порту. Звели його 2001-го у формі корабельних вітрил. Має 19 поверхів, площа становить 26 тис. кв. м. Вікна всіх 158 номерів виходять на море. Є найбільшим комплексом у місті й одним із найбільших в Україні. 2012 року його реконструювали. Тоді ж уклали угоду з "ВС Енерджі".

Російський холдинг має активи в енергетичному, готельному, металургійному секторах. Торік, за даними журналу "Форбс", заробив близько $2 млрд — понад 43 млрд грн. Його власниками є колишній віце-спікер Державної думи Олександр Бабаков, бізнесмен Михайло Воєводін і президент футбольного клубу ЦСКА Євген Гінер. В Україні холдингу "ВС Енерджі" належать банк "Перший інвестиційний", 17 готелів, запорізький завод "Дніпроспецсталь", столичні торгові центри "Метроград" і "Метрополіс". Також є співвласниками майже третини українських обленерго.

Зараз ви читаєте новину «У росіян відібрали готельний комплекс "Одеса"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути