Ексклюзиви
четвер, 04 серпня 2022 00:15

Родичів загиблих військових не братимуть в армію

Верховна Рада розширила перелік осіб, яких не призиватимуть на військову службу під час загальної мобілізації.

— Це рішення ухвалили на засіданні 29 ­липня, — каже народний депутат Олексій Гончаренко, 41 рік. — Відтепер до війська не братимуть жінок і чоловіків, чиї близькі родичі загинули чи зникли безвіс­ти, стримуючи агресію Росії в Донецькій і Луганській областях до початку повномасштабної війни, та під час оборони країни вже у воєнний час. Близькими родичами вважають чоловіка, дружину, сина, доньку, батька, матір, діда, бабу, рідного, повнорідного, неповнорідного брата чи сестру. Водночас таких осіб візьмуть на службу за їхньою згодою, але лише за місцем проживання. Зараз така можливість передбачена для осіб з інвалідністю.

Також Верховна Рада ухвалила відстрочку від призову науковим, науково-педагогічним і педагогічним працівникам. При цьому вони мають працювати в наукових установах або організаціях, університетах, училищах, школах не менш як на 0,75 ставки.

На військову ­службу в особливий період не призиватимуть студентів, помічни­ків-стажерів, аспірантів і докторантів, які навчаються за денною чи дуальною формою освіти.

Зараз ви читаєте новину «Родичів загиблих військових не братимуть в армію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути