понеділок, 22 січня 2007 18:43

По вантажівці контрабандиста стріляли 15 разів

Прикордонники Луганського загону неподалік села Астахове Свердловського району затримали КамАЗ. У його кузові знайшли 10 т дизельного пального в саморобній ємності. Це поки найбільша партія контрабандного палива в 2007-му.

Про перевезення солярки українцям повідомили російські прикордонники.

— Напередодні йшов дощ, дороги розмило. Контрабандист, певно, думав, що його вантажівка проїде по багнюці, а солдати на службу в таку негоду не вийдуть, — розповідає 23-річний Андрій Демченко з прес-служби Луганського прикордонного загону. — Однак помилився.

На вимогу зупинитися водій КамАЗу не реагував. Бійці мали стріляти 15 разів.

Вони прострелили всі колеса з правого боку машини. Незважаючи на пошкодження, зловмисник проїхав ще кілометр від кордону. У найближчій лісосмузі вистрибнув із кабіни й зник.

Зараз контрабандиста розшукують. Пальне і вантажівку прикордонники передали митникам. Вони оцінюють затриманий вантаж.

На перепродажі літра дизельного пального заробляють по 40–50 коп. КамАЗами таку контрабанду перевозять нечасто. Зазвичай одну-дві тонни солярки ховають в "уазиках", роблять декілька рейсів.

Зараз ви читаєте новину «По вантажівці контрабандиста стріляли 15 разів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути