Ексклюзиви
Четвер, 10 січня 2008 07:12

Перші весілля в Полтаві скасували через світло

8 січня в Київському районному відділенні РАЦСу Полтави о 16.30 мали одружитися дві перші пари нового, високосного року. Але за півгодини до урочистості зникло світло.

Наречені 27-річний Леонід Василевський і Юлія Власенко, 32 роки, прийшли на реєстрацію шлюбу удвох, гостей не запрошували. Начальник відділення Олена Чаленко пропонує їм перенести весілля на наступний день.

— Та ми мобілками підсвітимо! — пропонує Леонід.

— Усі документи в комп"ютері, ми не зможемо їх роздрукувати, — відповідає Чаленко.

— Щоб одружитися, і то дня не вистачило, — зітхає Юлія.

Наречені погоджуються прийти наступного дня. Леонід одружується вперше. Юлія розлучена, від першого шлюбу має 12-річну доньку Єлизавету. Про себе розповідають неохоче.

— Познайомилися на вулиці, — знизує плечима Леонід. — Два з половиною роки зустрічалися. Хотіли тихо розписатися, і не вийшло.

На 16.30 також призначили весілля 56-річному Сергієві Погрібному і Ганні Шарлай, 62 роки. Вони на реєстрацію не з"явилися. Не прийшли і наступного дня. А Леонід із Юлією таки побралися.

Працівники РАЦСу кажуть, що подібні вимкнення світла в них трапляються не вперше. Останній раз — улітку, але тоді не було весіль.

— А кілька років тому вимкнули світло через борги, — згадує Ольга Чаленко. — Це було вдень, і ми розписали пару. Хоч і довелося все робити без музики.

Зараз ви читаєте новину «Перші весілля в Полтаві скасували через світло». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода