Ексклюзиви
Вівторок, 09 вересня 2008 07:07

На Вінниччині підроблювали документи для компенсації від повені

Автор: малюнок: Володимир КАЗАНЕВСЬКИЙ
 

Двоє жителів із постраждалого від повені Могилева-Подільського району Вінницької області вдалися до фальсифікацій, аби вивчити синів за державний кошт.

— За підтримки окремих працівників Бернашівської сільради вони підробили документи, які свідчать про те, що їхні сім"ї постраждали від стихійного лиха, — каже Ганна Олійник із прес-служби обласного управління міліції. — Таким чином їхні діти безпідставно потрапили до списку студентів, які мають право на навчання за державний кошт. Фальсифікацію викрили, коли перевіряли списки студентів-пільговиків.

Батько першокурсника Одеської юридичної академії намагався зекономити на навчанні сина за рахунок державних коштів 57 тис. 500 грн, третьокурсника митної академії — 18 тис. 300 грн.

 — Під слідством перебувають обидва батьки й посадові особи, які посприяли злочину, — зазначає Олійник.

Спроби привласнити державні гроші виявили правоохоронці й у Ямполі. Жінка незаконно отримала на відновлення нібито підтопленого будинку 2,5 тис. грн.

Зараз ви читаєте новину «На Вінниччині підроблювали документи для компенсації від повені». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі