Вівторок, 02 грудня 2008 16:27

На усиновлених дітей платитимуть 1400 гривень

Родинам, які усиновлять дитину з дитбудинку, в Черкасах планують виділяти 1400 грн на місяць. Таку пропозицію розгляне міська рада.

— Держава заохочує прийомні сім"ї, дитячі будинки сімейного типу. А батькам, які всиновлюють, не допомагає. Фахівці ж кажуть, що найкраще для дітей саме усиновлення, — говорить голова комітету у справах сім"ї та молоді Черкаського міськвиконкому Валентина Шепецька.

Усиновлена дитина прирівнюється до власної, і батьки не отримують жодної грошової допомоги. У прийомну сім"ю можна взяти чотирьох дітлахів, яких батьки виховують до повноліття або доки ті не почнуть заробляти. Залежно від віку на кожну дитину платять 400–500 грн на місяць. У будинку сімейного типу прийомних дітей не менш як п"ять. Разом із власними — не більш як десятеро. На кожну дитину видають так само 400–500 грн, але допомога на усіх разом не перевищує 3345 грн.

Якщо міськрада ухвалить рішення про підтримку усиновлювачів, у міський бюджет Черкас закладуть понад 300 тис. грн.

Нині в черкаських дитбудинках живуть 122 дитини-сироти. У половини з них готові документи на всиновлення.

Зараз ви читаєте новину «На усиновлених дітей платитимуть 1400 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода