Найближчим часом міліціонери під час виконання обов'язків ходитимуть з ідентифікаційними жетонами. 10 листопада Міністерство внутрішніх справ оприлюднило відповідну постанову.
Жетон буде у формі 65-міліметрової 48-променевої зірки. Виготовлять із латуні, частково покриють нікелем. В центрі — зображення герба України. У верхній частині по колу на синьому тлі — напис "Міністерство внутрішніх справ". У нижній — особистий шестизначний номер синього кольору. На жетоні вказуватимуть прізвище, ім'я та по батькові працівника, звання й підрозділ, в якому служить. Приховувати цю інформацію від громадян і заважати записувати дані забороняють. За порушення міліціонерів штрафуватимуть на 850–5100 грн. Якщо це буде під час мітингів, суму збільшать до 13,6 тис.












Коментарі