— Сподіваюся, що з невисокими балами вдасться вступити до вузу, — каже 17-річна Ірина Горун зі Львова. Подаватиме документи до інституту економіки і туризму, "Львівської політехніки" та університету ветеринарної медицини.
— Під час тестування з української мови і літератури набрала 158 балів, математики — 146, географії — 144. Атестат — 162 бали, — розповідає. — Репетиторів не мала. За три предмети треба було дати 2 тисячі доларів. Для нашої сім'ї це — нереальна сума. Мама — швея, отримує 3 тисячі гривень на місяць. Тато підробляє на будовах. Ще два молодші брати є. Вирішили, що буду сама готуватися. Хочу працювати в туристичній агенції. Англійську знаю найкраще в класі, по розмовнику вчу італійську. Подаю документи в інститут економіки і туризму на туризмознавство. Кажуть, там буває недобір. Навряд чи поступлю на державну форму. Але платна там недорого — 6 тисяч гривень у рік. Батьки зможуть відкладати по 500 гривень щомісяця. Якщо не пройду, можна на заочно пробувати, там на 2 тисячі дешевше. Кілька моїх однокласників, які ходили до репетиторів, мають приблизно такі ж бали, як я. Подружка в розпачі. Гроші на репетиторів її батьки позичили. А тепер ще й за навчання платити доведеться.












Коментарі