Ексклюзиви
Вівторок, 03 квітня 2007 18:19

Чемпіонат Європи з мотоболу пройде на Полтавщині

У серпні на стадіоні мототреку в селі Вишняки Хорольського району Полтавської області пройде 22-й чемпіонат Європи з мотоболу — футболу на мотоциклах.

Полтавщина виграла міжнародний конкурс на проведення цих змагань. Місце для чемпіонату обирали між двома стадіонами — у Вишняках та Полтаві.

— Місцеві бізнесмени запропонували провести чемпіонат в обласному центрі. Після відвідування місцевого картодрому "Лтава" стало зрозуміло, що змагатися на ньому нереально. Ремонту там не робили років зо двадцять, — розповідає голова оргкомітету з підготовки змагань Іван Близнюк, 48 років. — Ініціативи від керівництва Полтави щодо проведення змагань та облаштування "Лтави" не було.

Комплекс у Хоролі краще доглянутий та відремонтований. Нині райдержадміністрація та райрада шукають гроші на ремонт  мототреку, стадіону та місць для глядачів.

Футбол на мотоциклах вигадали 1923 року французькі циркачі. Перший чемпіонат Європи з мотоболу відбувся 1986-го. Щороку в змаганнях беруть участь збірні семи країн: України, Росії, Франції, Голландії, Німеччини, Білорусі та Литви.

Найсильнішим в історії українського мотоболу клубом вважають полтавський "Вимпел". 1973-го він став чемпіоном СРСР, шість разів одержував Кубок України.

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат Європи з мотоболу пройде на Полтавщині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода