середа, 16 квітня 2008 17:48

Збірна України вийшла на перше місце на чемпіонаті світу з хокею

Поєдинком між головними конкурентами збірної України на чемпіонаті світу з хокею у першому дивізіоні - японцями та угорцями - закінчився третій ігровий день змагань.

Перемогу у цій зустрічі з рахунком 4:2 святкувала збірна Угорщини. В середині другого періоду вона вигравала 3:0, але в третій двадцятихвилинці японцям вдалось скоротити різницю в рахунку до мінімуму. Останню шайбу угорці закинули на останній хвилині, коли господарі змагань змінили воротаря на шостого польового гравця.

Таким чином, після трьох турів лише дві збірні - України та Угорщини - йдуть без поразок, але наша команда випереджає суперника в турнірній таблиці за різницею забитих і пропущених шайб (+11 проти +10).

У інших поєдинках третього ігрового дня Хорватія з рахунком 2:1 перемогла Естонію, а Україна розгромила Литву - 6:1.

Наступний матч українська збірна проведе в п"ятницю, 16 квітня, о 14 годині за київським часом проти Японії, а наступного дня о тій самій годині, у заключний ігровий день чемпіонату світу зіграє з угорцями.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Збірна України вийшла на перше місце на чемпіонаті світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua