четвер, 21 березня 2019 10:55

Збірна Сербії утримала нічию з Німеччиною

Німці змушені були відігруватися

Збірні Німеччини та Сербії зіграли внічию у товариському матчі, який відбувся у середу в Вольфсбурзі. Про це пише Сегодня. Лука Йович на початку зустрічі вивів сербів уперед, а Леон Горецка у другому таймі зрівняв рахунок. На доданих хвилинах зустрічі червону картку отримав центрфорвард сербської збірної Мілан Павков, який проводив свій перший поєдинок у футболці національної збірної.

Незважаючи на нічийний рахунок, статистично перевага господарів поля було істотною. Так, кількість ударів у площину воріт – 10:1, володіння м'ячем – 61% у Німеччини проти 39% у Сербії, кутові – 7:4.

Німеччина – Сербія – 1:1 (0:1)
Голи: Йович (12) – Горецка (69)
Вилучення: Павков (90+3)

Склад Німеччини: Ноєр (тер Штеген, 46), Клостерманн (Керер, 90), Та, Зюле, Хальстенберг, Кіммі, Гюндоган, Хаверц (Ройс, 46), Брандт (Горецка, 56), Сане (Шульц, 90+6) , Вернер.

Склад Сербії: Дмитрович, Рукавіна, Спаїч, Міленкович, Богосавац (Митрович, 80), Мілинкович-Савич (Лукич, 62), Максимович (Йовичич, 88), Ляїч, Лазович (Живкович, 79), Гачинович (Радоньїч, 63), Йович (Павков, 71).

Збірна Сербії є суперником збірної України у відборі до чемпіонату Європи 2020

Зараз ви читаєте новину «Збірна Сербії утримала нічию з Німеччиною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua