субота, 22 червня 2024 18:49

Збірна Грузії зіграла внічию з Чехією на Євро-2024

Збірні Грузії та Чехії зіграли внічию в матчі другого туру групи F фінальної частини Євро-2024. Фото: АР

Поєдинок на "Фолькспаркштадіоні" у Гамбурзі завершився з рахунком 1:1. Про це пише ТСН.

На 23-й хвилині чехи могли виходити вперед, але гол Адама Гложека було скасовано після перегляду відеоповтору (VAR) - перед тим, як залетіти у ворота, м'яч від його обличчя також влучив у руку.

У компенсований до першого тайму час Грузія відкрила рахунок у зустрічі - Жорж Мікаутадзе реалізував пенальті, який арбітр призначив за гру рукою чеського захисника Робіна Гранаца у власному карному майданчику після подачі зі штрафного з правого флангу від Хвічі Кварацхелії.

Однак втримати перемогу команда Віллі Саньоля не змогла. На 59-й хвилині Чехія відігралася - Ондржей Лінгр замкнув навіс з кутового ударом головою у дальню стійку, після чого Патрік Шик добив м'яч у ворота.

Більше жодна з команд не відзначалася. Збірна Грузії здобула перше очко в історії її виступів на Євро - поточний чемпіонат Європи є для неї дебютним.

Збірна України перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024. Гра закінчилась із рахунком 2:1.

На 54-й хвилині забив Микола Шапаренко. Вдруге на 80-й хвилині Шапаренко закинув вперед на Романа Яремчука і той загнав м'яч у ворота.

Словак Іван Шранц забив на 17-й хвилині. Але суперникам не вдалося втримати перевагу.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Грузії зіграла внічию з Чехією на Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua