понеділок, 18 квітня 2011 10:53

Запорізький "Металург" переміг утретє в сезоні: всі результати 25 туру УПЛ

15-17 квітня відбулися сім матчів 25-го туру української Прем'єр-ліги. Донецький "Шахтар" лише на 94-й хвилині вирвав виїзну перемогу в матчі з "Таврією" - 2:1. "Металіст" з таким же рахунком переграв "Арсенал" і зрівнявся з "Динамо" за набраними очками, але кияни свій матч з луганською "Зорею" зіграють лише сьогодні о 19-00. "Севастополь", граючи майже весь тайм у меншості, дав справжній бій "Дніпру" і зумів відвезти додому одне очко. "Карпати" також зіграли внічию з київською "Оболонню". Відзначимо також виїзну перемогу запорізького "Металурга" над донецьким "Металургом". У цьому турі було багато грубої гри: чотири вилучення заробили гравці.

Прем'єр-ліга Україна

25-й тур

Іллічівець - Волинь - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Піщур (8), 1:1 - Ярошенко (38), 1:2 - Бутко (85), 2:2 - Пуканич (90).

Ворскла - Кривбас - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Кіцута (46, автогол), 2:0 - Безус (68), 3:0 - Осипенко (83).

Вилучення: Іващенко (29).

Металіст - Арсенал - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Олійник (11), 2:0 - Олійник (23), 2:1 - Мазілу (59).

МЕТАЛІСТ: Дишленкович, Романчук (Шарпар, 46), Папа, Обрадовіч, Вільягра, Едмар, Валяєв, Олійник, Тайсон (Шелаєв, 45), Девіч (Крістальдо, 82), Клейтон Шав'єр.

Вилучення: Симоненко (90).

Таврія - Шахтар - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Жадсон (12, пенальті), 1:1 - Гуменюк (70), 1:2 - Фернандіньо (90).

ШАХТАР: П'ятов, Срна (Рац, 63), Іщенко, Кобін, Ракицький, Фернандіньо, Жадсон (Алекс Тейшейра, 22), Вілліан, Мхітарян, Морено, Едуардо (Коста, 72).

Дніпро - ФК Севастополь - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Назаренко (30), 1:1 - Салхі (38), 1:2 - Ференчак (48), 2:2 - Назаренко (54, пенальті).

ДНІПРО: Лаштувка, В. Мандзюк, Стрініч, Чеберячко, Інкум, Лобжанідзе (Шахов, 46), Назаренко, С. Кравченко (Льопа, 68), Жуліано де Паула, Селезньов, Лейте Насіменто (Гладкий, 29).

Вилучення: Шандрук (54).

Металург Д - Металург З - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Пісоцький (56).