середа, 23 липня 2008 12:27

Вороніна визнали кращим гравцем матчу з "Гертою"

Андрій Воронін був визнаний кращим гравцем в черговому товариському матчі "Ліверпуля".

Виїзний матч з берлінською "Гертою" закінчився нічиєю 0-0, а українець не забив власноручно зароблений пенальті.

Рафаель Бенітес розглядав цей матч, як чергову репетицію - з виставленого на цей матч стартового складу лише декілька чоловік можуть претендувати на постійне місце в основі. До того ж до 75 хвилини тренер мерсисайдців використовав всі 9 дозволених замін - 90 хвилин на полі провели тільки Воронін і Маскерано.

Сьогодні "Ліверпуль" повертається до Англії і тиждень проведе на рідній тренувальній базі в Мелвуді. До старту нового сезону в Прем"єр-лізі і початку кваліфікаційного відбору в Лізі Чемпіонів мерсисайдці мають зіграти ще чотири товариські матчі - з "Вільяреалом", "Рейнджерс", "Валеренгою" і "Лаціо". У них, як передбачається, вже візьмуть участь іспанці, які повертаються з відпустки наприкінці цього тижня.

Football.ua

Зараз ви читаєте новину «Вороніна визнали кращим гравцем матчу з "Гертою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua