пʼятниця, 21 квітня 2017 17:33

Верняєв став дворазовим чемпіоном Європи, обійшовши росіянина

Верняєв здобув п'яте золото ЧЄ. Фото: rian.com.ua

Український гімнаст Олег Верняєв став дворазовим чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві.

Срібний призер Олімпійських ігор в багатоборстві підтвердив своє звання фаворита змагань. Верняєв виграв у середу, 19 квітня, кваліфікацію, а за два дні - фінал абсолютної першості.

За підсумками шести вправ Олег Верняєв набрав 85,866 бала. Українець не дуже вдало виступив у вільних вправах, набравши 13,466 бала. Однак далі почав відігравати відставання і після четвертої вправи вийшов на перше місце, яке зумів утримати.

Для 23-річного спортсмена це п'ята золота медаль чемпіонатів Європи. Він був чинним чемпіоном Європи у багатоборстві.

Срібним призером чемпіонату Європи в багатоборстві став росіянин Артур Далалоян (85,498). Третє місце посів британець Джеймс Холл (84,664).

Українець Євген Юденков у фіналі став у результаті 15-й.

За останні два дні чемпіонату Європи Верняєв виступить в чотирьох фіналах на окремих снарядах - на брусах, у вільних вправах, на коні і в опорному стрибку. Також спортсмен із Донецька - перший на заміну на перекладині, де він показав дев'ятий результат у кваліфікації.

Інший лідер збірної України Ігор Радівілов пробився до фіналів в опорному стрибку і у вправах на кільцях.

Зараз ви читаєте новину «Верняєв став дворазовим чемпіоном Європи, обійшовши росіянина». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua