неділя, 09 квітня 2017 15:24

Верняєв став переможцем сезону

У Лондоні на арені О2 відбулися змагання у багатоборстві етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики. Перемогу здобув українець Олег Верняєв, який також виграв Кубок світу в цілому.

На змаганнях у Лондоні українець показав результат в сумі багатоборства 83,864 бала. Наш спортсмен випередив американця Доннела Віттенбурге (82,665) і представника збірної Німеччини Лукаса Даусера (81,698).

На Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро Верняєв став срібним призером у багатоборстві, але став чемпіоном у вправі на брусах.

У загальному заліку Кубка світу в українця 175 балів і він істотно випередив Даусера.

Раніше Верняєв посів 2-е місце на етапі КС у Нью-Арку (США) і переміг на етапі в Штуттгарті (Німеччина).

Зараз ви читаєте новину «Верняєв став переможцем сезону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua