четвер, 10 січня 2013 09:24

"Ювентус" не пустив "Мілан" у півфінал Кубка Італії

Мірко Вучиніч забив переможний гол у ворота "Мілана" на 96-й хвилині ФОТО: AFP

"Ювентус" обіграв "Мілан" у матчі 1/4 фіналу Кубка Італії. Як повідомляє Reuters, зустріч, що відбулася в середу, 9 січня, в Турині, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля - "Ювентуса".

Перший гол був забитий на шостій хвилині матчу нападник "Мілана" Стефаном Ель-Шаараві. На 12-й хвилині "Ювентусу" вдалося відігратися, автором гола став Себастьян Джовінко.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. Переможний м'яч у ворота "Мілана" відправив у додатковий час Мірко Вучиніч.

Таким чином, "Ювентус" вийшов у півфінал Кубка Італії, де зустрінеться з "Лаціо", повідомляє "Лента".

Кубок Італії

1/4 фіналу

Ювентус - Мілан 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Голи: 0:1 - 6 Ель-Шаараві, 1:1 - 13 Джовінко, 2:1 - 96 Вучиніч.

Ювентус - Сторарі, Бонуччі, Бардзальї, М. Касерес, Ліхтштайнер (де Чельє, 84), Відаль, Ісла, Джаккеріні, Марроне (Пірло, 77), Матрі, Джовінко (Вучиніч, 65).

Мілан - Амелія, Де Шільо, Ачербі, Мексес, Абате, К. Боатенг, Емануелсон (Боян, 71), Амброзіні (Б.Траоре, 90), Монтоліво, Ель-Шаараві, Пацціні (Ньян, 71).

Попередження: Мексес (17), К. Боатенг (30), Відаль (65), Монтоліво (101), Вучиніч (113).

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" не пустив "Мілан" у півфінал Кубка Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua