середа, 14 листопада 2007 08:38

Українські плавці виграли повний комплект нагород у перший день Кубка світу у Стокгольмі

Ірина Амшеннікова продовжує збирати нагороди етапів Кубка світу. Після тріумфального виступу у Москві, де вона виграла три "золота", перемогла Іра і на етапі у Стокгольмі. На 200-метрівці на спині українка з перших метрів дистанції вирвалася уперед і впевнено лідирувала протягом усієї дистанції. Свою найближчу переслідувачку австралійку Каріну Лін вона випередила на 2,4 секунди. Час Ірини - 2:07.30 хв.

На дистанції 50 метрів на спині Амшеннікова була четвертою (27.98 секунди).

Срібло у перший день змагань на дистанції 50 метрів батерфляєм виграв Сергій Бреус (23.38 с). Андрій Сердінов був сьомим (24.26). Переміг тут Рональд Шуман з ПАР (23.14).

Не залишився без нагороди і Олег Лісогор. На коронних для себе 50 метрах брасом Олег фінішував третім (27.28 с). Свої сили він спробував і на 100-метрівці комплексом. Однак цього разу не зміг піднятися на п"єдестал. Він п"ятий (54.35 с).

П"ятою на 100метрівці брасом стала і Ганна Хлістунова (1:08.21 хв). Шостим на дистанції 200 метрів батерфляєм був Сергій Адвена (1:56.69 хв).

Порадувала місцеву публіку шведка Тереза Альсхаммер. 50 метрів вільним стилем вона пропливла з новим рекордом Кубків світу - 23.79 секунд.

Газета по-українськи

Зараз ви читаєте новину «Українські плавці виграли повний комплект нагород у перший день Кубка світу у Стокгольмі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua