субота, 10 листопада 2007 11:49

Амшеннікова виграла два "золота" у перший день етапу Кубка світу у Москві

На етапі Кубка світу з плавання, що триває у Москві, Ірина Амшеннікова у перший день змагань принесла Україні два "золота". Спочатку вона перемогла на 50-метрівці на спині (28.12 секунд). А під завершення змагального дня тріумфувала уже на 200-метрівці у цій же дисципліні. Час Ірини - 2:07.39 хвилин.

Сергій Фесенко став п"ятим на 400-метрівці вільним стилем (3:46.62 минуты).

Шостими фінішували Андрій Сердінов на 50-метрівці батерфляєм (24,09 секунд) та Денис Дубров на 100-метрівці комплексом (56.46 секунд).

Росіянин Микола Скворцов на дистанції 200 метрів батерфляєм побив рекорд змагань (1:50.74 хвилини). До світового рекорду Франка Еспозіто йому не вистачило лише 0.01 секунди.

Газета по-українськи

Зараз ви читаєте новину «Амшеннікова виграла два "золота" у перший день етапу Кубка світу у Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua