четвер, 14 грудня 2017 17:31

Українська біатлоністка здобула медаль Кубка світу

Віта Семеренко здобула "бронзу" спринту в Ансі. Фото: reuters.com

Українська біатлоністка Віта Семеренко здобула бронзову медаль у спринтерській гонці на третьому етапі Кубка світу 2017-2018, який проходить у французькому Ансі.

Українка пройшла дистанцію без промахів і показала хорошу швидкість, що дозволило їй піднятися на п'єдестал пошани. Семеренко програла 7 секунд німкені Лаурі Дальмаєр, а також 34 секунди російсько-словацькій спортсменці Анастасії Кузьміній. Остання виграла гонку.

Валентина Семеренко завершила спринт на сьомій позиції. Також набрати очки в загальний залік вдалося тільки Юлії Джимі, яка посіла 27-е місце. Анастасія Меркушина стала 45-ю, Олена Підгрушна - 49-ю. А ось Ірина Варвинець не зуміла потрапити в гонку переслідування - 61-е місце.

Раніше на етапі в шведському Естерсунді Юлія Джима стала володаркою двох бронзових медалей - в індивідуальній і спринтерській гонках.

Також наші дівчата здобули медаль естафети у Гохфільцені.

Зараз ви читаєте новину «Українська біатлоністка здобула медаль Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua