середа, 29 листопада 2017 21:13

Українська біатлоністка виграла медаль у першій гонці сезону

Юлія Джима завоювала "бронзу"

Сьогодні, 29 листопада, відбувся перший старт сезону у жіночому біатлоні - індивідуальна гонка на дистанції 15 км.

Українка Юлія Джима, відпрацювавши без промахів, фінішувала третьою. Валентина Семеренко також зі 100% точністю показала четвертий результат.

"Чому я найбільше рада, так це чистій стрільбі. Тому що у минулому році для мене було нормою 2-3 промахи.

Коли я бігала по юніорам, я зазвичай стріляла на нуль, на Кубку IBU теж. Але за останні два роки це вперше, коли я відстріляли без промахів в індивідуальній гонці", - сказала Джима.

Перемога в першій особистій гонці Кубка світу дісталася Надії Скардіно з Білорусі. Друге місце у Сунневе Сулемдал з Норвегії.