четвер, 24 серпня 2017 01:00

Українка Юлія Ткач-Остапчук cтала віце-чемпіонкою світу з вільної боротьби

Українка стала віце-чемпіоном світу з вільної боротьби. Фото: Укрінформ

У третій день чемпіонату світу-2017 зі спортивної боротьби у Парижі, на п'єдестал вперше піднявся представник України.

"Срібло" світової першості у середу здобула чемпіонка світу-2014 львів'янка Юлія Ткач-Остапчук, повідомляє Укрінформ.

Вихованка борцівської школи волинського міста Ковель на шляху до фіналу вагової категорії до 63 кг перемогла Ілану Кратиш з Ізраїлю (10:0), росіянку Валерію Лазінську (5:0), Хафізе Шахін з Туреччини (13:5), але у вирішальній сутичці Юлія поступилася Орхон Пуревдорж з Монголії (3:6).

У четвер, 24 серпня, борчині розіграють заключні комплекти нагород жіночого чемпіонату світу - у вагових категоріях до 48, 53, 60 та 69 кг, де Україну представлять відповідно Оксана Лівач, Ірина Гусяк,Софія Боднар та Алла Белінська.

Зараз ви читаєте новину «Українка Юлія Ткач-Остапчук cтала віце-чемпіонкою світу з вільної боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua