середа, 04 вересня 2024 21:55

Україна виборола 11-те золото на Паралімпіаді-2024. Встановлено світовий рекорд

Український плавець Андрій Трусов став чемпіоном на 50-метрівці вільним стилем. Фото: Національний комітет спорту людей з інвалідністю

Україна здобула 11-у золоту медаль на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі.

Плавець Андрій Трусов став чемпіоном на 50-метрівці вільним стилем (клас S7), повідомили "ТСН".

У фінальному запливі українець подолав дистанцію зі світовим рекордом - 26,38 секунди.

Це четверта медаль Андрія Трусова на Паралімпіаді у Парижі і перша золота. Раніше він здобув три срібні нагороди: на 200-метрівці комплексним стилем, на 400-метрівці вільним стилем і 100-метрівці на спині.

Ще двоє українців, які разом з Трусовим змагалися у фіналі, Юрій Шенгур (28,07 секунди) і Євген Богодайко (28,53 секунди), фінішували на четвертому і шостому місцях відповідно.

Зараз у скарбничці української збірної вже 50 медалей на Паралімпіаді-2024: 11 золотих, 18 срібних і 21 бронзова.

Україна посідає восьме місце у медальному заліку і п'яте місце за кількістю виграних нагород.

Вчора українська збірна на Паралімпійських іграх здобула 10 нагород, серед яких чотири золоті. Золоті медалі завоювали плавець Юрій Шенгур, бігунка Юлія Шуляр, штовхач ядра Олександр Яровий і бігунка Наталія Кобзар.

Перед цим, у четвертий день Паралімпіади, українські спортсмени вибороли вісім медалей.

Зараз ви читаєте новину «Україна виборола 11-те золото на Паралімпіаді-2024. Встановлено світовий рекорд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua