понеділок, 02 вересня 2024 03:00

Українські спортсмени за четвертий день Паралімпіади завоювали вісім медалей

Україна піднялась на 11 місце на Паралімпіаді в Парижі. Фото: Спортобоз

У четвертий день Паралімпіади у Парижі українські спортсмени вибороли вісім медалей.

Український плавець Михайло Сербін приніс Україні золото, оновивши свій світовий рекорд на дистанції 100 м на спині в класі S11, пише Дзеркало тижня.

Бронзу на цій же дистанції завоював ще один українець Данило Чуфаров.

Плавець Євгеній Богодайко виграв бронзу у 100 метрів брасом у класі SB6, Анна Гонтар отримав бронзу у 100 м брасом у класі SB5 та Данило Семеніхін теж бронза у 100 м брасом у класі SB5.

Ще одне золото для України здобула легкоатлетка Оксана Зубковська у стрибках у довжину у класі T12.

Роман Полянський завоював срібло в академічному веслуванні у класі PR1.

Артем Колінько виграв бронзу та приніс Україні першу в історії медаль Паралімпіади у боччі. Бочча - гра з м'ячем для людей з обмеженими руховими можливостями, яка схожа на боулінг.

Українська збірна посідає 11-е місце у медальному заліку, маючи 27 нагород: 3 золота, 10 срібних та 14 бронзових.

За підсумками третього змагального дня Паралімпіади-2024 Україна виборола ще 11 нагород - найбільша кількість з моменту початку Ігор.

Перші медалі українці вибороли у настільному тенісі і велоспорті, також нагороди здобули у легкій атлетиці і плаванні.

Зараз ви читаєте новину «Українські спортсмени за четвертий день Паралімпіади завоювали вісім медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua