пʼятниця, 30 серпня 2024 03:02

Українські паралімпійці в перший день змагань здобули чотири медалі

Україна на Паралімпіаді в Парижі виборола перші медалі. Фото: Суспільне Спорт

На літній Паралімпіаді-2024 у Парижі збірна України виграла чотири медалі. Нагороди здобулися вже в перший день змагань.

Перше "срібло" приніс плавець Антон Коль, який посів друге місце на дистанції 100 метрів на спині, пише "Дзеркало тижня".

Ще три нагороди також вибороли плавці.

"Срібло" виборола Ірина Пойда на відстані 200 метрів вільним стилем.

Бронзові медалі виграли Олександр Комаров (200 метрів вільним стилем) та Анна Гонтар (50 метрів вільним стилем).

Паралімпійські ігри в Парижі триватимуть від 28 серпня до 8 вересня. Україна представлятимуть 140 атлетів, які змагатимуться у 17 видах спорту. Це рекордна кількість видів спорту в паралімпійській історії України.

На попередніх літніх Паралімпійських іграх, які відбулися 2021 року в Токіо, українські спортсмени завоювали 98 нагород: 24 золоті, 47 срібних та 27 бронзових. Із цим результатом Україна посіла шосте місце в медальному заліку і стала п'ятою за кількістю нагород.

Зараз ви читаєте новину «Українські паралімпійці в перший день змагань здобули чотири медалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua