четвер, 16 березня 2023 21:52

"Шахтар" розгромили у Лізі Європи. Клуб покидає турнір

Донецький "Шахтар" програв "Феєнорду" з Роттердама з рахунком 1:7. Фото: Facebook.com/fcshakhtar

Донецький "Шахтар" припинив виступи у Лізі Європи.

У Роттердамі "гірники" з розгромним рахунком поступилися "Феєнорду" – 1:7.

Матч відбувся у Роттердамі на стадіоні "Де Кейп".

У першому таймі футболісти "Феєнорда" забили три голи "гірникам". Дублем відзначився Кекчю, ще один м'яч на рахунку Хіменеса.

У другому таймі "Феєнорду" забив ще чотири рази. Два голи у ворота Анатолія Трубіна забив Ідріссі, по голу забили Джаханбахш і Данілу.

"Шахтар" забив гол наприкінці зустрічі. Келсі вразив ворота господарів, отримавши закид від Матвієнка.

"Феєнорд" – "Шахтар" – 7:1

Голи: Хіменес, 9, Кекчю, 24, 38, пен, Ідріссі, 49, 60, Джаханбахш, 64, Данілу, 67 – Келсі, 87

"Феєнорд": Велленройтер, Гертрейда, Траунер, Ганцко, Лопес (Расмуссен, 57), Віффер, Шиманскі (Бульяуде, 57), Кекчю, Джаханбахш, Хіменес (Даніло, 57), Ідрісі (Пайшао, 62)

"Шахтар": Трубін, Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайличенко, Степаненко (Назарина, 64), Судаков, Зубков, Криськів (Джурасек, 46), Бондаренко (Келсі, 64), Траоре (Сікан, 54).

Поразка стала найбільшою в історії "Шахтаря" в рамках Ліги Європи.

9 березня у Варшаві в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи "Шахтар" зіграв із "Феєнордом" у нічию – 1:1.

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться 17 березня.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромили у Лізі Європи. Клуб покидає турнір». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua