неділя, 12 березня 2023 17:07

Українець виграв друге "золото" на кубку з метання спису

Артур Фельфнер виборов третю медаль України на Кубку Європи з метальних легкоатлетичних дисциплін. Фото: European Athletics

19-річний метальник списа посів перше місце у молодіжній першості турніру.

Вже у першій спробі спортсмен встановив результат 80,09 м, який у підсумку став переможним.

Другу сходинку посів француз Ленні Бріссо (72,55 м), третю – угорець Джордж Герцег (72,46 м).

Ще одна "бронза" на турнірі – на рахунку метальника диска Михайла Брудіна. Українець посів третє місце у змаганнях серед спортсменів U23.

Перше "золото" української збірної у португальській Лейрії здобув Михайло Кохан в метанні молота. Його найкращий результат у першості U23 став новим молодіжним рекордом сезону і перевершив чемпіонський результат угорця Бенце Халаса в дорослому турнірі.

Минулого тижня український легкоатлет Андрій Проценко здобув срібну медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики в приміщенні у стрибках у висоту.

Українська сноубордистка Аннамарі Данча здобула срібло у паралельному гігантському слаломі на етапі Кубка Європи у Польщі.

Зараз ви читаєте новину «Українець виграв друге "золото" на кубку з метання спису». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua