субота, 29 вересня 2018 10:02

"Шахтар" принизив "Карпати" на їхньому ж полі

"Шахтар" розгромив "Карпати" з непристойним рахунком

У матчі 10-го туру чемпіонату України донецький Шахтар на виїзді розгромив Карпати з рахунком 6:1.

Ще до свистка на перерву львів'яни поступались з рахунком 0:5, що є найгіршим таймом в історії клубу

Карпати були близькі до того, щоб встановити і загальний клубний антирекорд, так як раніше команда в УПЛ програвала лише з різницею в п'ять м'ячів (два рази по 0:5 і 1:6).

УПЛ, 10 тур

Карпати – Шахтар – 1:6

Голи: Швед, 90+2 – Ракицький, 13, Фернандо, 26, Мораєс, 29, Марлос, 35, 45+1, Матвієнко, 79

У найближчий вівторок "Шахтар" зіграє матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Суперником буде французький "Ліон".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" принизив "Карпати" на їхньому ж полі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua