Ексклюзиви
четвер, 18 березня 2010 12:11

"ФФУ гальмує прагнення клубів захищати свої інтереси в Національній Асоціації футболу України" - Бальчос

"ФФУ гальмує прагнення клубів захищати свої інтереси в Національній Асоціації футболу України" - Бальчос

На офіційному сайті ПФЛ було опубліковано звернення президента даної організації до президента УЄФА Мішеля Платіні та голови ЄПФЛ Дейвіда Річардса.

В ньому зокрема говориться про підтримку ініціатив Президента української Прем"єр-ліги Віталія Данилова щодо покращення роботи всіх керівних ланок українского футболу. Президент ПФЛ поінформував Мішеля Платіні та Дейвіда Річардса, що 12 березня відбулася зустріч президента ПФЛ Мілетія Бальчоса з керівниками Прем"єр-ліги. Під час наради обговорювалися питання налагодження співпраці між ПФЛ та ПЛ в рамках вироблення спільних напрямків роботи щодо вдосконалення системи управління та подальшого розвитку футболу всіх дивізіонів в Україні.

Зокрема, інтерес президента ПФЛ викликав виступ президента Прем"єр-ліги Віталія Данилова на Генеральній Асамблеї Асоціації Європейських професіональних футбольних ліг, що відбулася у Ньоні 10-11 березня поточного року. Висловлені питання мають безпосереднє відношення до вирішення проблем, які наразі турбують всю футбольну спільноту та спонукають керівників обох ліг звернутися до вищестоящих органів управління футболу за компетентною допомогою при їх вирішенні.

Ініціативи, висловлені п. Даніловим, розглянуто та всебічно підтримано вищим органом управління ПФЛ - Центральною Радою.

Ситуація, що склалася в українському футболі, не тільки гальмує становлення й розвиток футболу, а й завдає значної шкоди його іміджу на міжнародній арені.

Мілентій Бальчос зазначив, що "Федерація футболу України як найвищим керівний орган управління футболу, відповідно до Закону України "Про фізичну культуру і спорт", нехтує принципами демократичного управління та законними правами професійних футбольних клубів, які виступають під егідою як ПФЛ, так і ПЛ". За словами Президента ПФЛ постійно порушуються принципи чесності, прозорості та рівноправності в управлінні, зокрема футболом.

При цьому було наголошено, що ПФЛ жодним чином не збирається ставити під сумнів виняткову роль Федерації футболу України щодо загального контролю футбольних процесів в країні. Але будь-які ініціативи суб"єктів українського футболу за словами Бальчоса "не лише не знаходять підтримки з боку національної федерації, а й відверто ігноруються нею чи забороняються без жодних пояснень чи належних аргументів. Свідченням цьому є затримка у задоволенні з боку ФФУ в повністю обґрунтованих відповідними законодавчими актами України, нормами статутів ФФУ та ПФЛ клопотань клубів ПФЛ та ПЛ щодо прийняття їх колективними членами ФФУ. Таким чином, ФФУ гальмує законне прагнення футбольних клубів представляти та захищати свої інтереси в Національній Асоціації футболу України",--зазначив Президент ПФЛ.

За словами Мілентія Бальчоса, в ситуації, що склалася "без втручання УЄФА та ЄПФЛ відстояти своє право на подальше удосконалення системи українського професіонального футболу ми не в змозі."

За матеріалами ПФЛ

Зараз ви читаєте новину «"ФФУ гальмує прагнення клубів захищати свої інтереси в Національній Асоціації футболу України" - Бальчос». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути