У "Севастополя" з'явився новий головний тренер. Точніше - новий-старий.
Сьогодні президент клубу Олександр Красильников представив футболістам, тренерському штабу і персоналу першої команди болгарського фахівця Ангела Червенкова.
"Я дуже радий повернутися в Севастополь , - заявив під час представлення Ангел Червенков . - Багатьох з вас я добре знаю по своїй попередній роботі в цьому клубі. Я дивився ігри команди, знаю, в якій фізичній формі знаходяться кожен з футболістів. Упевнений, що ми будемо працювати професійно, з хорошою дисципліною, і зможемо підняти рівень клубу на ще більшу висоту".
Нагадаємо, Ангел Червенков працював у "Севастополі" в сезоні 2010/2011 рр.
























Коментарі