вівторок, 03 грудня 2013 09:32

"Динамо" в гостях обіграло "Севастополь"

"Динамо" двічі забило "Севастополю". Фото: fcdynamo.kiev.ua

У Севастополі відбувся матч 18 -го туру чемпіонату України між "Севастополем" і "Динамо" Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь команди Олега Блохіна.

Наприкінці першого тайму арбітр зустрічі Юрій Можаровський призупинив матч. Причиною став сильний дощ з градом, які обрушилися на Севастополь. Через пару хвилин, після того як погода нормалізувалася, команди повернулися на поле і продовжили гру. До цього моменту гості мінімально вели в рахунку завдяки голу Ленса на 19-й хвилині.

Незадовго до свистка на перерву господарі зрівняли рахунок. Після масованої атаки Караваєв опинився першим на добиванні. У другому таймі "Динамо" вивів вперед Мбокані, забивши головою.

Після цієї гри кияни з 36 очками вийшли на друге місце, на якому пробудуть щонайменше до вівторка, 3 грудня, коли в заключному матчі туру зустрінуться "Чорноморець" і "Шахтар".