неділя, 03 листопада 2013 21:07

"Динамо" в Луганську програло "Зорі"

"Будемо розбиратися". Фото: football.ua

Луганська "Зоря" у домашніх стінах здобула перемогу над київським "Динамо". Матч завершився з рахунком 2:0.

Голи забивали Данило на 9-й хвилині і Яннік Болі на 65-й, який скористався грубою помилкою Шовковського. Таким чином "Динамо" перервало свою п'ятиматчеву безпрограшну серію в поточному чемпіонаті.

"Зоря" набрала 25 очок і зміцнилася на сьомій позиції. "Динамо" залишилося на п'ятій сходинці таблиці.

У наступному турі на киян чекає гра проти луцької "Волині", а "Зоря" прийматиме "Таврію".