середа, 30 жовтня 2013 15:59

"Динамо" розгромило "Шахтар" і вийшло в чвертьфінал Кубка України

Гусєв забиває, "Динамо" виграє. Фото: football.ua

Київське "Динамо" на виїзді переграло представника другої ліги "Шахтар" зі Свердловська з рахунком 4:0. Перемога принесла динамівцям путівку до чвертьфіналу Кубка країни.

Господарям вдалося піти на перерву за рахунку 0:0, однак у другій половині зустрічі гості втілили свою перевагу в голи. На 52-й хвилині рахунок відкрив Дуду, який з кількох метрів переправив м'яч у ворота Сергія Тукача після навісу від Бенуа Тремулінаса.

Другий гол у ворота "гірників" забив Олег Гусєв, який переграв голкіпера господарів після передачі від Романа Безуса з центру поля. На 87-й хвилині Тремулінас віддав другий гольовий пас - Браун Ідейє підставив ногу, і м'яч влетів у ворота "Шахтаря".

На третій доданій хвилині Лукман Аруна відправив у сітку воріт господарів поля четвертий м'яч. Зазначимо, що до 69-ї хвилини "Динамо" грало без нападників.

Кубок України. 1/8 фіналу

Шахтар Св (Свердловськ) - Динамо К (Київ) - 0:4

Голи: Дуду , 52 ( 0:1); Гусєв , 73 ( 0:2) ; Ідейє , 88 ( 0:3) ; Аруна , 90 +3 (0:4 ) .

Попередження: Яскович , 54 - Тремулінас , 47; Аруна , 78.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило "Шахтар" і вийшло в чвертьфінал Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua