пʼятниця, 27 вересня 2013 08:37

Тернопільська "Нива" стала останнім учасником 1/8 фіналу Кубка України

Футболісти тернопільської "Ниви" тричі забили "УкрАгроКому" ФОТО: fcnyva.te.ua

Футболісти тернопільської "Ниви" виграли у команди "УкрАгроКом" (Головка) у матчі 1/16 фіналу Кубка України з рахунком 3:0 і стали останньою командою, яка вийшла в 1/8 фіналу.

Це була остання 16-а гра цього етапу змагань. Матч у Тернополі проходив з явною перевагою господарів. Вони відкрили рахунок вже на 4-й хвилині, коли відзначився Ігор Мельник. На 29-й хвилині він же реалізував пенальті, зробивши дубль. А на початку другого тайму, на 47-й хвилині відзначився Андрій Кікоть - 3:0.

Раніше в 1/8 фіналу турніру вийшли: донецький "Шахтар", харківський "Металіст", київське "Динамо", одеський "Чорноморець", дніпропетровський "Дніпро", київський "Арсенал", запорізький "Металург", "Шахтар" зі Свердловська, МФК "Миколаїв", чернігівська "Десна", "Авангард" з Краматорська, "Тернопіль", черкаський "Славутич", львівські "Карпати" і полтавська "Ворскла".

Жеребкування 1/8 фіналу Кубка України відбудеться сьогодні, у п'ятницю, початок о 11:00.

Кубок України.

1/16 фіналу

"Нива Т" - "Украгроком" 3:0 (2:0)

Голи: Мельник І., 4 (1:0); Мельник І., 29 (пенальті) (2:0); Кікоть, 47 (3:0)

Вилучення: Кікоть, 83 (друге попередження)

Зараз ви читаєте новину «Тернопільська "Нива" стала останнім учасником 1/8 фіналу Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua