середа, 25 вересня 2013 18:56

Кубок України. 1/16 фіналу. Запорізький "Металург" "розплавив" "Сталь", "Чорноморець" погасив" "Енергію"

Сьогодні , 25 вересня, проходять матчі 1/ 16 фіналу Кубка України .

Запорізький " Металург" здобув перемогу у матчі 1 / 16 Кубка України , обігравши дніпродзержинську "Сталь " з рахунком 1:2. Голи у складі переможців провели Руслан Платон і Тарас Лазарович. У переможених гол забив Станіслав Куліш.

Перемогу здобув і київський " Арсенал" , який переграв ужгородську " Говерлу " . Гра в Ужгороді завершилася з мінімальним рахунком 0:1 , а переможний гол для "канонірів" на 78 -й хвилині провів Домінік Адійя .

"Дніпро " на виїзді з рахунком 2:0 обіграв чернівецьку " Буковину". Голи у першому таймі забивали Євген Селезньов та Євген Коноплянка.

Одеський " Чорноморець " розгромив миколаївську " Енергію " з рахунком 0:4. Голи забивали Еліс Бакай , Анатолій Діденко , Андрій Слинкин та Рінар Валєєв .

Вибула з турніру луганська "Зоря" , яка на виїзді з рахунком 1:3 програла представникові першої ліги , краматорському "Авангарду ".

Кубок України

1/ 16 фіналу

Сталь Дз (Дніпродзержинськ ) - Металург З (Запоріжжя ) - 1:2

Голи: Платон , 23 ( 0:1); Лазарович , 41 ( 0:2) ; Куліш , 64 ( 1:2).

Попередження: Котляр , 48 ; Плієв , 67 - Сахневич , 55; Платон , 80 ; Старцев , 87; Опанасенко , 90 +3 .

Вилучення: немає - Сахневич , 69.

Говерла (Ужгород ) - Арсенал К ( Київ) - 0:1

Голи: Адійя , 78 ( 0:1) .

Попередження: Трухін , 55 - Шацьких , 40 ; Шарпар , 48 ; Сердюк , 59; Адійя , 78.

Вилучення: немає - Адійя , 83.

Буковина ( Чернівці) - Дніпро Дп (Дніпропетровськ ) - 0:2

Голи: Селезньов , 24 ( 0:1); Коноплянка , 45 ( 0:2).

Попередження: Рибковський , 54 - немає.

Енергія Н ( Миколаїв) - Чорноморець Од (Одеса) - 0:4

Голи: Бакай , 1 ( 0:1); Діденко , 41 ( 0:2) ; Слинкин , 83 ( 0:3) ; Валєєв , 90 +1 (0:4 ) .

Попередження: Гранковська , 83 - Валєєв , 57.

Авангард (Краматорськ ) - Зоря (Луганськ ) - 3:1

Голи: Швидкий ( 11 ) , Любенович ( 73 , з пенальті) , Маленко ( 107 , 113 )

Зараз ви читаєте новину «Кубок України. 1/16 фіналу. Запорізький "Металург" "розплавив" "Сталь", "Чорноморець" погасив" "Енергію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua