четвер, 26 травня 2016 12:23

"Мотор" виграв Кубок України з гандболу

Визначився володар Кубка України з гандболу. У вирішальному матчі "Фіналу чотирьох", який тривав у Запоріжжі, місцевий "Мотор" обіграв сусідів із ZTR - 35:27. Найрезультативнішим став правий крайній гравець Артем Козакевич - 10 м'ячів.

Відзначимо, що нинішнього сезону "Мотор" оформив "золотий хет-трик". Раніше підопічні Миколи Степанця стали чемпіонами України, а також виграли Суперкубок країни.

Бронзові медалі турніру повезуть до Києва. У матчі за третє місце столичний ЦСКА обіграв ще одну команду із Запоріжжя ЗНТУ-ЗАС - 19:13.

Фінал Кубка України

ZTR (Запоріжжя) - "Мотор" (Запоріжжя) 27:35 (13:19)

"Мотор": Комок, Кошовий; Козакевич 10, Пухівський 7, Бурка 4, Шельменко 4, Шевельов 3, Калараш 2, Донцов 2, Денисов 2, Сорока 1, Жуков, Малашінскас, Жук, Кубатко, Куриленко.

ZTR: Крючков, Деревянкин; Ганчев 15, Тільте 5, Акименко 4, Ісанчук 2, Северин 1, Артеменко, Бурзак, Р. Бережний, Константинов, Стрельников, Вьюник, Корелов.

Зараз ви читаєте новину «"Мотор" виграв Кубок України з гандболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua