неділя, 24 вересня 2017 14:56

"Кому це потрібно?" - Хацкевич відреагував на невдачу в матчі з "Вересом"

"20% домашніх матчів ми граємо при порожніх трибунах" - Олександр Хацкевич

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував нічийний результат зустрічі з "Вересом" (0:0) в 10-му турі української прем'єр-ліги. Матч був проведений без глядачів за рішенням КДК ФФУ через поведінку фанатів.

"Важка, в'язка гра, як то кажуть, до забитого м'яча. На жаль, цей м'яч ми не забили, маючи при цьому чудові моменти в першому таймі. Після перерви стали більше розкриватися, суперник теж мав два-три непоганих моменти, але нас виручив Максим Коваль.

За настроєм на гру до футболістів ніяких претензій, але всім нам хотілося грати з глядачами. Ми не так багато матчів провели вдома, і 20% з них - при порожніх трибунах. Кому такий футбол потрібен? Для мене це незрозуміло.

На жаль, наскільки я знаю, ця тенденція триває. Важко виходити, коли порожній стадіон, немає підтримки своїх уболівальників і фанатів", - цитує фахівця клубна прес-служба.

За підсумками 10-го туру УПЛ сезону-2017/18 "Шахтар" обійшов "Динамо" у турнірній таблиці і вийшов на перше місце. У гірників стало 25 очок, у киян — 23.

"Динамо" зіграло на одну гру менше, проте за неявку на зустріч з "Маріуполем" їм вже зараховано технічну поразку.

У наступному турі УПЛ "Динамо" зіграє в Запоріжжі проти "Зорі", а "Шахтар" - в Харкові проти "Карпат". Обидва матчі відбудуться 1 жовтня.

Зараз ви читаєте новину «"Кому це потрібно?" - Хацкевич відреагував на невдачу в матчі з "Вересом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua