середа, 13 вересня 2017 13:55

Команда Реброва вилетіла з Ліги чемпіонів
5

"Аль-Ахлі" Сергія Реброва програв іранському "Персеполісу"

Екс-наставник "Динамо" Сергій Ребров не зумів досягти успіху в Лізі чемпіонів Азії і вилетів на стадії чвертьфіналу.

"Аль-Ахлі" брав участь у другому чвертьфінальному поєдинку, проте поступився іранському "Персеполісу" 1: 3 і за сумою двох матчів (3: 5) покинув розіграш азіатської Ліги чемпіонів.

При цьому другий поєдинок проходив в Саудівській Аравії, а команда Реброва з 11-ї по 82-у хвилину грала в більшості. Потім сталося видалення в складі "Аль-Ахлі", після чого суперник забив два голи з пенальті і вийшов до півфіналу.

У першості Саудівської Аравії команда після двох турів набрала три бали і йде на п'ятому місці.

43-річний Ребров очолив "Аль-Ахлі" минулого літа. Раніше він з 2014 року був головним тренером "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «Команда Реброва вилетіла з Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua