понеділок, 04 червня 2018 17:41

Харлан завоювала срібло етапу Кубка світу

Харлан стала призеркою Кубка світу. Фото: QHA

Найкраща фехтувальниця України, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан стала срібним призером етапу Кубка світу в Тунісі.

У вирішальному протистоянні українка поступилась француженці Манон Брюне з мінімальною перевагою 14:15, повідомляє sportonline.ua.

На шляху до п'єдесталу Ольга по черзі перемогла Алехандро Бенітес-Ромеро з Венесуели (15: 8), росіянку Юлію Гаврилову (15: 6), в 1/8 фіналу - італійку Аріану Ерріго (15:14), у чвертьфіналі - росіянку Яну Єгорян ( 15:13), а в півфіналі - румунку Бьянку Паску (15:14).

Бронзу розділили румунка Бьянка Паску і француженка Марго Ріфкісс.

У командній першості збірна України в складі Ольги Харлан, Юлії Бакастова, Олени Вороніної та Аліни Комащук в 1/8 фіналу перемогла команду Іспанії (45:43), але в 1/4 фіналу поступилася команді Італії (36:45). У турнірі перемогла збірна Росії, вигравши у фіналі у Франції (45:35).

У малому фіналі за бронзу італійки взяли верх над суперницями з Китаю (45:42).

Зараз ви читаєте новину «Харлан завоювала срібло етапу Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua