У Софії з ініціативи президента софійського ЦСКА відбулася зустріч керівників клубів Болгарії, Сербії, Туреччини та Азербайджану. На ній обговорювалося створення нової східноєвропейської футбольної ліги.
Брати участь у новій лізі також запрошені клуби Росії, України, Румунії, Греції та Молдови. На зустрічі були присутні представники Газпрому, який може стати генеральним спонсором нової ліги.
Наступна організаційна зустріч призначена на 25 листопада в Белграді, а ще через місяць організатори зберуться в Бухаресті. Планується представити в УЄФА план ліги через 3 місяці.
Передбачається запросити до ліги клуби "Стяуа" і "Динамо" (Румунія), ЦСКА і "Левські" (Болгарія), "Фенербахче", "Галатасарай", "Бешикташ" і "Бурсаспор" (Туреччина), "Црвена Звезда", "Партизан" і "Войводіна" (Сербія), "Динамо" Київ і "Шахтар" (Україна), "Нефтчі" (Азербайджан), "Шериф" і "Дачія" (Молдова), "Спартак" (М), "Динамо" (М), ЦСКА, "Зеніт", "Анжи" і "Рубін" (Росія).
Нагадаємо, вчора футбольна влада Болгарії виступила з ініціативою створення Східноєвропейської ліги за принципом Ліги Чемпіонів. Як повідомляє АР, за рахунок організації нового турніру планується залучити спонсорів і поліпшити фінансове становище клубів.
Реакція УЄФА на таку ініціативу поки невідома.






















Коментарі
6