субота, 26 листопада 2016 16:48

Гол на старті матчу не допоміг "Зірці" в Одесі
9

У 16-му турі чемпіонату України "Чорноморець" приймав "Зірку".

Гості відкрили рахунок вже на 3-й хвилині. Загальський довгим пасом вивів один на один Білонога, який і забив м'яч. На 25-й хвилині "моряки" відігралися, Коркішко залишився один перед воротарем і не схибив.

Перемогу "Чорноморцю" на 78-й хвилині, після подачі з флангу, приніс Андрієвський. На 84-й хвилині "Зірка" залишилася у меншості. За друге попередження був вилучений Зубков.

"Чорноморець" виграв - 2:1 і зберігає за собою місце у топ-6 команд, яка боротимуться за медалі чемпіонату.

Головний тренер "Чорноморця" Олександр Бабич:

"Хотіли дуже виграти після виїзної поразки. Але план на гру відразу у нас не спрацював через швидко пропущений гол. Довелося перебудовуватися.

Вважаю, що ця вольова перемога заслужена. Хлопці вчергове проявили характер, забили два м'ячі, могли ще відзначитися. Можу також сказати хороші слова на адресу суперника. Команда, вважаю, дуже добре готова, і нам було сьогодні однозначно важко. Але тішить те, що здобули вольову перемогу".

Чорноморець - Зірка 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 3 Білоног, 1:1 - 25 Коркішко, 2:1 - 78 Андрієвський.

Чорноморець - Боровик, Люлька, Мартиненко, Азацький, Данченко, Філімонов, Коркішко, Третьяков (Хобленко, 71), Татарков (Андрієвський, 58), Смирнов, Калитвинцев (Мусолітін, 84).

Зірка - Паст, Ковальов, Баєнко, Перейра, Бацула (Калінін, 83), Сітало, Щедрий, Загальський (Мойя, 59), Фаворов, Білоног, Лупашко (Зубков, 75).

Попередження: Філімонов (8), Бацула (21), Загальський (37), Сітало (41), Данченко (76), Зубков (76), Смирнов (90).

Вилучення: Зубков (84).

Зараз ви читаєте новину «Гол на старті матчу не допоміг "Зірці" в Одесі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua