пʼятниця, 29 лютого 2008 21:16

Битва в Києві між "Арсеналом" і "Зорею" закінчилася внічию

Матчем в Києві між столичним "Арсеналом" і луганською "Зорею" поновився чемпіонат України з футболу у вищій лізі. Гра викликала велику зацікавленість вболівальників, їх на трибунах НСК "Олімпійський" зібралось приблизно 25-30 тисяч, що для матчів "канонірів" справжній рекорд.

Гра вийшла дуже бойовою і в цій битві, як кажуть, "ніхто не хотів поступатись". Не дивно, що арбітр матчу показав гравцям обох команд шість жовтих і дві червоні картки.

"Зоря" відкрила рахунок на 16-й хвилині, коли Цвелих скористався помилкою захисників і з декількох метрів проштовхнув м"яч у ворота - 0:1.

Відігрались господарі в середині другого тайму - Селезньов отримав м"яч в карному майданчику гостей і майже лежачи пробив точно в кут воріт Бажана. - 1:1.

"Арсенал" - "Зоря" - 1:1 (0:1)