неділя, 03 грудня 2017 15:25

Біатлон. Українки не змогли розвинути бронзовий успіх на Кубку світу

Олена Підгрушна фінішувала 9-ю в гонці переслідування в Естерсунді. Фото: tsn.ua

Українська біатлоністка Юлія Джима не змогла завоювати чергову медаль на першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді. Наша спортсменка провалила гонку переслідування.

Стартувавши з третьої позиції, Джима допустила 5 промахів і фінішувала лише 21-ю.

Найкращою українкою стала Олена Підгрушна - вона промахнулася лише одного разу, видала фірмове останнє коло і зуміла піднятися в підсумку з 28-го на 9-е місце.

Валя Семеренко відстрілялася чисто і відіграла шість позицій - 16-е місце. Віта Семеренко - 18-а (3 промахи), Анастасія Меркушина - 25-а (2).

Виграла гонку переможниця спринту Деніз Херманн (Німеччина), срібло дісталося другому номеру Жюстін Брезаз (Франція), а бронза - Марті Ульсбю (Норвегія).

Раніше Юлія Джима завоювала дві бронзові медалі - в індивідуальній і спринтерській гонках.

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Українки не змогли розвинути бронзовий успіх на Кубку світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua