Ексклюзиви
Середа, 24 вересня 2008 11:26

У Google з"явився третій засновник

Хтось Х"юберт Ченг розповсюдив відеозвернення, в якому він називає себе третім засновником Google нарівні з Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном. За словами Ченга, він познайомився з Пейджем і Бріном в 1997 році.

Знайомство відбулося завдяки професорові університету Стенфордського Раджіву Мотвані, який свого часу відвідував Нью-йоркський університет, де вчився Ченг. Мотвані знав про те, що Ченг запропонував представити веб-сторінки у вигляді графа і застосувати цю математичну модель в інтернет-пошуку, і представив Пейджа і Бріна як людей, що цікавляться цією темою.

В ході співпраці Ченг, Пейдж і Брін нібито розробили пошуковий механізм, бізнес-модель, придумали ім"я компанії, виробили план розвитку Google і склали нарис системної архітектури.

За словами Ченга, його батько наполіг на отриманні ступеню, і йому довелося покинути проект. У 2002 році він спробував зв"язатися з Google, але безуспішно. Google і професор Мотвані поки ніяк не прокоментували відеозвернення, повідомляє Лента.ru.

Зараз ви читаєте новину «У Google з"явився третій засновник». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода