24-річна Ірина Мельничук з Вінниці виготовляє на замовлення іменні абетки. На сторінках між малюнками вставляє фотографії дітей їх батьків та родичів. Одна книжка в твердій обкладинці на 34 сторінки коштує від 250 до 350 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україномовні дитячі книжки мають безліч помилок і абсурдний текст
"Я в декреті, бавлю півторарічного синочка Тимурчика. Як малий народився, зробила йому в подарунок на майбутнє книжку - хронологія його життя. Потім вирішила зробити ще й азбуку. Знайшла красиві малюнки звіряток, які співзвучні із заголовними буквами. На сторінці між ними вставила наші фото, - розповідає Ірина. - Другу зробила в подарунок своїй племінниці. Працювати було легше. А потім вирішила на цьому підзаробити. На розробку абетки йде два тижні".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Азаров дав грошей на дитячі книжки на мовах нацменшин
Мельничук із замовленнями працює по чотири години на день.
"Готові книжечки друкую в приватній друкарні, - каже Ірина. - Загалом було п'ять замовлень. По одному з Києва та Дніпропетровська. Решта - Вінницькі клієнти. Загалом замовлення приходять по інтернету. По ньому ж отримую фотографії для колажів. Останні два клієнти попросили зробити на англійській та російській мовах".





















Коментарі